Razosana

Ražojam līdz 40 m³ apzāģētus kokmateriālus diennaktī, jebkura izmērā (Sibīrijas lapegle, egle, priede, bērzs, apse). Ņemot vērā, ka primārā apgrozībai, ir vērtīgās sugas no koka, īpaša uzmanība tiek pievērsta kvalitatīvai kameras žāvēšanai, transportēšanai un materiālu glabāšanas procesam. Izmantojot vietējas materiālus galdniecība varam garantēt augsto kvalitāte.

Kompānija „DA PARITETS” arī specializējas ražošanā un produktu pārdošana no Sibīrijas lapegles Latvija. Šis koksnes veidam ir augsta izturība pret temperatūras galējībām, augsts mitruma līmenis, mehāniskiem spiedzēm apšuvumu dēļi, apšuvums no lapegles, radīt siltumu un komfortu jūsu mājās.

Mūsu uzņēmums sniedz pakalpojumus par preču piegādi līdz pasūtītāja noliktavas. Klientam ir tiesības izmantot savus transportlīdzekļus par piegādi pasūtīto preču.. Attiecība uz transporta uzņēmumiem, vadītājam vispirms jāaprēķina izmaksas preces piegādi klienta objektā un piekrītu noteikumiem un nosacījumiem produkcijas piegādes. Zvaniet pārdošanas biroja lai apstiprināt piegādes noteikumus.